Ana sayfa

QINGDAO THUNDSEA MARINE TECHNOLOGY CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

2017'de yeniden düzenlendi,Qingdao Thundsea Marine Teknoloji AŞ. LTD.CSIC XX enstitüsünden profesyonel bir ekibe sahiptir.Bu havacılık ve gemi atalet navigasyon ve navigasyon sistemi geliştirme, gemi iletişim navigasyon ekipmanları, deniz etüdü, okyanus mühendisliği, suyolu etüt bir koleksiyon.Deniz araçları ve geliştirme, teknik danışmanlık, teknik hizmetler, kapsamlı bir yüksek teknoloji kuruluşunda sistem entegrasyonu gibi.Kuruluşundan bu yana, güçlü teknik gücü ve iyi pazar itibarı ile birçok büyük projede ikna edici bir deneyim kazandı ve alanında birçok uluslararası çokuluslu şirket ile işbirliğine dayalı bir kalkınma ilişkisi kurdu.

Şirket, satılan alet ve ekipmanlar ve ömür boyu bakım için eksiksiz ve verimli teknik destek ve eğitim sağlar ve Orta Doğu'da (Dubai), Singapur, Malezya, Hindistan, Vietnam, Pakistan, Bangladeş, Panama, Ukrayna, Kamerun'da bir kooperatif vardır. dünya çapında zamanında ve verimli hizmet veren acente servis sağlayıcısı.Firmamız bir bölgesel ajan veya distribütörü FURUNO, JRC, IXBLUE, CLP, AVIC Jerry, Ditai ve diğer şirketler.

Firmamız güçlü teknik gücü ve tam satış öncesi ve satış sonrası hizmet sistemi ile size en makul sistem entegrasyonu, tasarım ve hizmet sağlayacaktır.
İş felsefesi: Önce hizmet, Müşteri memnuniyeti;Teknoloji liderliği, İnsan odaklı.

 

İçtenlikle firmamız ziyaret etmenizi bekliyoruz, güzel bir işbirliği ve ortak gelişme olması için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2017, Çin gyrocompass, otopilot, hızlı log üreticisi olan CSIC enstitüsünden son derece yetkin bir mühendis ile deneyimli bir ekip THUNDSEA organize etti.

 

2017, Fiber Optik Gyrocompass üretildi ve ilk kurulum gemide THUNDSEA tarafından yapıldı.

 

2018, THUNDSEA CSTC tarafından Pakistan'a satılan gemiler için navigasyon ve iletişim onarım işlerini yürüten hizmet şirketi olarak atandı,Cezayir, Afrika, Bangladeş vb.

 

2019, THUNDSEA yıllık satışı 25 milyon RMB'ye ulaştı.

 

2020, CORONA ile kavga etti ve büyük bir soğutmalı termal imga sistemi sözleşmesi aldı.

QINGDAO THUNDSEA MARINE TECHNOLOGY CO.,LTD
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : THUNDSEA

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 4,800,000-5,200,000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 50% - 60%